Chengdu Guibao Science & Technology Co., Ltd.,
تماس با ما

تماس با شخص : nora

شماره تلفن : 86-13088028686

WhatsApp : +8613088028686

Free call
Chengdu Guibao Science & Technology Co., Ltd.,

شرکت علوم و فناوری چنگدو Guibao ، آموزشی ویبولیتین ،

Chengdu Guibao Science & Technology Co., Ltd.,
<-Video Images->
شرکت اطلاعات:
صفحه اصلی بازار: آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده
مارک های: گویباو تعداد کارمندان: 500~600
فروش سالانه: 120million-150million سال تاسیس:
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%
کارخانه تور > کنترل کیفیت >
معرفی

Chengdu GB علم و فناوری شرکت ، آموزشی ویبولیتین در سال 1998 تاسیس شد ، تخصصی در تحقیق و توسعه و تولید سیلانت RTV RTV ، واشر سیلیکون HTV ، عامل اتصال جوش سیلان و تجهیزات تخصصی تولید سیلانت. GB در سال 2009 در بورس GEM China ثبت شد.

ما 8 شرکت تابعه و 4 شعبه داریم.

محصولات سیلیکون GB برای برنامه های زیر طراحی شده اند:

تجهیزات ویژه و خدمات EPC برای ساخت انواع درزگیرها و چسبها ارائه شده است که توسط بسیاری از ملیت ها از جمله Dow Corning (ایالات متحده آمریکا) ، Henkel ، Wacker (آلمان) ، Sika (سوئیس) ، Rhodia (فرانسه) به رسمیت شناخته شده و به تصویب رسیده است. و غیره .

GB از نزدیک سیستم های ISO9001 ، ISO14001 ، OHSAS18001 ، IATF16949 را دنبال کرده و گواهینامه UL ، TUV و سایر گواهینامه های مهم بین المللی را نیز تصویب کرده است.

GB یک شرکت فناوری اطلاعات مبتنی بر فناوری است.

مرکز فنی GB به دلیل موقعیت برتر در ظرفیت نوآوری فنی ، مکانیزم عالی تحقیق و توسعه و پتانسیل توسعه و همچنین سهم خود در این صنعت ، از طرف دولت چین به عنوان مرکز فنی سازمانی ملی تصدیق شده است. GB تنها شرکتی است که در صنعت سیلانت سیلیکون چین بدست آورد. آزمایشگاه تست گیگابایت توسط خدمات ملی اعتباربخشی چین برای ارزیابی انطباق (CNAS) ، که دارای آزمایشگاه های آزمایش متقابل شناخته شده در حدود 108 کشور است ، معتبر است.

GB دارای 3 کرسی در کمیته ملی استاندارد چین است ، که در ایجاد بیش از 90 استاندارد بین المللی ، ملی و صنعتی سازمان یافته و شرکت کرده است ، 121 اختراع اختراع اختراع و ثبت اختراعات مدل ابزار را بدست آورده است.

هم اکنون GB در حال حاضر شبکه ای عالی در بازار چین ایجاد کرده است و از قبل مارک های معتبری را دارد که از طرف اداره امور خارجه صنعت و تجارت چین معتبر شناخته شده است و فروش خود را در برخی از کشورها مانند مالزی ، کره ، ترکیه ، ایران ، عربستان سعودی ، هند ، سنگاپور ، اندونزی ، آغاز کرده است. چشم انداز GB "به یک برند معتبر جهانی سیلیکون است".

تاریخ

سرویس

راه حل یک مرحله ای

با تشکر از شما برای انتخاب درزگیر سیلیکون Guibao.فلسفه مدیریت ما مسئولیت پذیر بودن مشتریان است و خدمات One-Stop Guibao قطعاً پشتیبانی فنی مؤثر و قابل اطمینان و ضمانت کاربرد محصول را برای پروژه های شما ارائه می دهد.

 

اجتناب تکنیکی

 

مقایسه 1.Schemes

چین Chengdu Guibao Science & Technology Co., Ltd., نمایه شرکت 0

 

 

2. چاپ نقد کنید

چین Chengdu Guibao Science & Technology Co., Ltd., نمایه شرکت 1

 

3. محاسبه مقدار

چین Chengdu Guibao Science & Technology Co., Ltd., نمایه شرکت 2

 

4- تست چسبندگی

چین Chengdu Guibao Science & Technology Co., Ltd., نمایه شرکت 3

 

تست سازگاری

چین Chengdu Guibao Science & Technology Co., Ltd., نمایه شرکت 4

 

6. آزمایش بدون رنگ آمیزی

چین Chengdu Guibao Science & Technology Co., Ltd., نمایه شرکت 5

 1. مقایسه طرح ها: مناسب ترین محصولات را با توجه به نوع و الزامات طراحی پروژه های دیوار پرده توصیه می کنیم.
 2. بررسی چاپ: به مشتریان کمک کنید تا اندازه و نوع سیلانت شیشه ای ساختاری سیلیکون ، اندازه و طراحی مشترک درزگیر ضد آب را تأیید کنند.
 3. محاسبه مقدار: مقدار سیلانت سیلکون (سیلانت شیشه ای ساختاری سیلیکون ، سیلانت ضد آب و سیلانت عایق شیشه ای) را با توجه به اطلاعات مربوطه ارائه شده توسط مشتریان تخمین بزنید.
 4. تست چسبندگی: حلال تمیز کننده مناسب را با تست چسبندگی تعیین کنید ، بررسی کنید که آیا پرایمر مورد نیاز است یا خیر ، و در آخر توانایی چسبندگی درزگیر سیلیکون با بسترها را تعیین کنید.
 5. تست سازگاری: مشخص کنید که آیا مواد جانبی باعث تغییر رنگ درزگیر می شود یا خیر و آیا بر چسبندگی به بسترها تأثیر می گذارد یا خیر.برای انتخاب مواد مناسب لوازم جانبی که سازگاری خوبی با بسترها داشته باشد.
 6. تست عدم رنگ آمیزی: درزگیر را انتخاب کنید که باعث آلودگی مواد سنگی نشود ، حتماً مناسب بودن بین سیلانت و کاربردهای سنگی وجود دارد.

راهنمایی سایت شغلی

1. ارتباطات فنی: برقراری ارتباط با مشتریان در سایت ، از جمله کاربرد محصولات مرتبط ، تجزیه و تحلیل مشکلات رایج و چگونگی جلوگیری از بروز چنین مشکلی در کاربرد ، روش ها و توصیه های مربوط به استفاده از محصولات ، آموزش استاندارد رویه کاربرد

2. Deglazing: از بازرسی های مربوط به روند ساخت و ساز ، آزمایش چسبندگی و جدا سازی در محل استفاده کنید.بررسی کنید که آیا درزگیر به درستی مورد استفاده قرار می گیرد تا شرایط طراحی را برآورده سازد ، آیا روش استفاده نادرست و غیره وجود دارد یا خیر.

3. به طور مرتب مقدار پروژه را بررسی كنید و روند تحویل را هماهنگ كنید تا مطمئن شوید كه درزگیر گویبائو جایگزین محصولات جعلی و فرومایه نشده اند.

 

خدمات پس از فروش

1. تضمین کیفیت قانونی را به مشتری ارائه دهید.

2. در دوره ضمانت از ویزیت بازگشت منظم به مشتریان خود استفاده کنید.

3. پیگیری کیفیت محصولاتی که تحت کاربرد هستند.

4- صدور گزارش های آزمایش.

 

تیم ما

تعداد کل کارمندان : بیش از 700

افراد تحقیق و توسعه: 28٪ از کل کارمندان

 • جری

  جری
 • گل سرخ

  گل
با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما